7/24 Fal

Mezara Gömülen Büyü

Mezara gömülen büyü hakkında bir çok bilgiye ulaşmak mümkündür. Ancak bunların ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilmek mümkün değildir. Medyum Mikail Hoca özellikle bu özel konu hakkında sizleri bilgilendirmek istedi. Mezara gömülen büyüler ve çeşitleri hakkında tüm merak ettiklerinize yazının devamında ulaşabilirsiniz…

Mezara gömülen büyü çeşitleri incelendiğinde bunların genellikle kara büyülerden olduğu görülür. Mezara gömülen bu büyüler bir çok amaç için yapılmaktadır. Genellikle birisine zarar vermek adına yapılan bu büyüler hakkında akıllarda bir çok soru işareti de bulunur.

Çoğunlukla kişilerin iyi giden hayatlarının altüst olmasına sebep olan bu büyüler değişik şekillerde hazırlanmaktadır. Aşk Büyüsü gibi büyülerin de bu yöntemler kullanılarak hazırlandığı biliniyor. Medyum Mikail Hoca kendisine bu sebeple bir çok danışanın başvurduğunu ve bu büyüleri bozmak için normalden daha fazla zaman ayırılması gerektiğini söylemektedir.

Büyü denildiğinde bunun sınıflara ayrılması aslında pek de fark eden bir durum değildir. En hafif etkileri olan büyü etkisi geçene ya da bozulana kadar insana istenilen şeyleri yaptırtabilmektedir. Mezara gömülen büyü çeşitleri de bu açıdan incelenirse az etkili ya da çok etkili diye ayırmak bir anlam ifade etmeyecektir.

Sonuçta kara büyü olarak yapılmış bir işlemin en az etkileri bile yeterince sıkıntı verebilir. Hele ki mezar büyülerinde bu sıkıntıdan bahsedilirse daha da büyük sorunlarla karşılaşıldığı görülecektir. Medyum Mikail Hoca bu büyü çeşitleri hakkında şu ifadeleri kullanmaktadır.

  • Mezara gömülen büyülerin bir çoğu aşk büyüleridir. Mezara kadar sürmesi istenir.
  • Bu büyülerin yapımında kesinlikle kara büyü yöntemleri uygulanır.
  • Birisini hasta yatağına düşürmek için de bu büyüler yapılabilir.
  • Özellikle ayırma büyüsü işlemlerinde de bu büyüden faydalanılmaktadır.
  • Mezara gömülen büyü çeşitleri içinde ölüm büyüleri de bulunur.

( 0 ) Yorumlar


Yorum Yap