7/24 Fal

Mum Büyüsü

Mum büyüsü işlemleri aşk büyüsü ve bağlama büyüsü olarak kullanılan ve meşhur olan işlemlerdir. Bunların yanında mum büyüsü ile birini yataklara düşürebilir ve mum gibi damla damla eriyerek perişan olmasını da sağlayabilirsiniz.

Medyum Mikail Hoca bu sebeple mum büyüsü konusunun çok dikkat edilmesi gereken konular arasında yer aldığını, asla şakaya ve yanlış bir harekete gelmeyeceğini de özellikle belirtmektedir.

Mum büyüsü işlemleri klasik parafinli mumlar ile yapılmaz. Bu büyü için özel olarak bazı hayvanların don yağından yapılan mumlar kullanılmaktadır. Bazı zarar verme amaçlı mum büyülerinde ise domuz iç yağı ve insan yağı kullanıldığı da biliniyor.

Kırmızı Mum Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Mum büyülerinde kullanılan mumların renklerinin de ayırt edici özellikleri vardır. Kırmızı mum büyüsü evlilik için yapılan mum büyülerindendir. Medyum Mikail Hanım, kırmızı mum büyüsü kaç günde etki eder gibi birçok sual sorulduğunu belirtmektedir.

Bu tarz suallerin cevaplar kesinlikle kişiye özel mum büyüsü bakımı ile verilebilmektedir. Kırmızı mum büyüsü işleminde kullanılan özel mumlara kırmızı rengini kan ve safran vermektedir.

Medyum Mikail Hanım özel olarak ismi gizli olan hayvan iç yağlarından yapılan kırmızı mum ile etkili evlilik büyüsü yapmaktadır. Size özel kırmızı mum büyüsü kaç günde etki eder merak ediyorsanız hocamıza ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.


( 0 ) Yorumlar


Yorum Yap