7/24 Fal

Toprağa Gömülen Büyüler Nasıl Bozulur?

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur sorusu bundan dolayı muzdarip olan kimselerin cevabını en çok merak ettiği sorudur. Bu sebeple de bir çok kaynaktan araştırma yapan insanların genellikle elleri boş kalmaktadır.

Büyü bozma konusunda başvurulacak tek merci medyumlardır. Bir çok kimse cinci hocalar ya da dini alimler ile bu sıkıntıyı atlatabileceklerini sansalar da sonları genellikle hüsran olacaktır. Toprağa gömülen büyüler hakkında malumat almak için Medyum Mikail Hoca ile irtibata geçmeniz sizin için çok faydalı olacaktır.

 

Bir çok kimse bu büyülerin nasıl bozulduğu hakkında fikir verebilir. Ancak sonuç alınamayınca umutlar çöpe gitmektedir. Büyü bozma yalnızca bu konunun uzmanlarının bileceği bir iştir. Çünkü toprağa gömülen büyüler genellikle mezarlara gömülmekte ve bunlar da kara büyü olarak hazırlanmaktadır. Kara büyülerin toprağa gömülmesi ya da suya atılması sorun yaratmayacaktır. Çünkü hazırlanışı ve tılsımı ona göre ayarlanmıştır. Önemli olan ise bu büyünün nasıl bozulacağıdır.

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur sorusuna birkaç farklı yanıt verilebilir. Ancak en önemlisi medyumunuzun size vereceği talimatları harfiyen izlemenizdir. Tecrübesiz birisinin büyü bozmaya kalkışması çok tehlikelidir. Konu kara büyü olunca medyumlar bile iyi seçilmelidir.

Toprağa gömülmüş büyünün yeri tespit edildiğinde bu büyünün bulunması imkansız olabilse de o toprağa özel bazı işlemler uygulanarak bundan kurtulmak sağlanabilir. Özellikle hocamızın danışanlarına bu konuda yaptığı uygulamalar son derece etkili kabul edilmektedir.


( 0 ) Yorumlar


Yorum Yap