7/24 Fal
Sevilme Duası

Sevilme Duası

İnsanlar güzel görünmek kadar sevilmek de isterler. Çünkü sevgi ilişkileri ve insanlığın temelidir. Sevgisiz büyüyen insanlar değişik ruhsal problemler ile boğuşabilir ve bu sadece onlara değil çevrelerine de zarar verebilir. Bu nedenle belirttiğimiz gibi sevgi çok ulvi bir histir. İşte tam da bu yüzden insanlar sevmek ve sevilmek isterler.

Peki sevilmek için yapılabilecek ritüeller, edilecek dualar söz konusu mudur? İşte bu yazıda bu sorulara en doğru cevapları bulacaksınız. Sevilmek için dua diye internet üzerinde bir aratma yaptığımızda birçok dua ile ve ritüel ile karşılaşmaktayız. Peki bunların hepsi geçerli ve faydalı yöntemler midir? Aslına bakarsanız birçok uydurma ve kulaktan dolma bilgilerdir.

Çünkü bu işin uzmanları aynı fikirlerde buluşabilmektedir. Sevilmek için dua elbette vardır ama bunun uygulanış şekli ve ritüelleri söz konusudur. Dediğimiz gibi herkes sevilmek ister bu nedenle de yazımızın devamında bu konu ile ilgili çok özel detaylara haiz olacaksınız.

Sevdiğin Tarafından Sevilmek İçin Dua

Sevdiğin kişi tarafından sevilmek en büyük hakkınız ve isteğiniz olabilir. Sevdiği kişi tarafından sevilmeyen insanlar büyük hüsranlar yaşayabilmektedir. Tabi ki bu durumun ne kadar kalp kırıcı bir durum olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Sevdiğin tarafından sevilmek için dua etmek sonuç verecek bir durumdur. Bunu yaparken son derece istekli ve iyi niyetler ile dilemelisiniz. Bu istekleriniz yüce kudret tarafından olumlu şekilde karşılanabilir.

Sevdiğin tarafından sevilmek için dua edeceğiniz noktada en önemli detaylar;

  • Allah’ın isimlerinden Ya Nur ismini gün içerisinde 256 defa zikretmek gerekir. Çünkü Allah’ın bu adını zikretmek insanların daha sevimli ve sevilen kişiler olmasına neden olabilir.
  • Bu durumun daha etkili olması için 5 vakit namaz kılıp her vakit namazından sonra da 256 defa Ya Nur ismini zikretmek gerekir.
  • Özellikle Perşembe günleri ve geceleri Ya Nur ismini yüzlerce kez zikretmek gerekir.
  • Eğer Cuma günü zikretmek isterseniz yatsı namazından sonrayı tercih etmelisiniz.

Bu noktalara dikkat ederek yapacağınız dualar sizleri daha sevimli insanlar haline getirebilir. Tabi işlemler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için medyumlar tarafından yönlendirilmeli ve onların yüksek enerjisinden faydalanmalısınız. Aksi takdirde boşa olta atıyor da olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her işin bir ehli vardır. Bu tür mistik eylemlerin de gerçek ehilleri işini iyi yapan medyumlardır.

( 0 ) Yorumlar


Yorum Yap