7/24 Fal
Ayırma Ritüeli

Ayırma Ritüeli

Ayırma ritüeli de aşk ritüeli gibi çok tercih edilen ve merakla araştırılan ritüellerden birisidir. Bizler de bu makalemizde sizlere ayırma ritüelinden ve ayırma ritüeli nasıl yapılır? Sevgiliyi kendinden ayırma ritüeli, iki arkadaşı ayırma ritüeli, sevgili ayırma taktikleri gibi konulardan bahsedeceğiz.

Bu konuları okuduktan sonra bu konulara son derece hakim bir hal alacaksınız. Bu sayede de herhangi bir hata yapmama konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Çünkü bu ritüel konuları son derece hassas konulardır. Bu konuların geri dönüşü çok mümkün değildir. Bu neden ile bilgi sahibi olmadan bu işlemlere yeltenmemelidir.

Ayırma ritüeli de aşk ritüeli gibi doğrudan kişileri hedef alır ve kısa sürede, kesin sonuçlar verir. Ancak ayırma ritüeli hayırlı bir ayırma düşüncesi ile yapılmıyor ise medyumlar tarafından çok tercih edilmez. Çünkü bu durum kişiye ya da kişilere zarar verebilir.

Ayırma Ritüeli Nasıl Yapılır?

Ayırma ritüeli nasıl yapılır? Sorusuna cevap verdiğimiz bu makalede sizlerin en çok merak ettiği hangi durumlarda yapılır sorusuna da cevap verelim. Şu şekilde sıralayalım;

  • İki arkadaşı ayırmak için ayırma ritüeli yapılabilir,
  • İki sevgiliyi ayırma için ayırma ritüeli yapılabilir,
  • İş ortaklarını ayırmak için ayırma ritüeli yapılabilir,

Bu sebepler ile sıkça ayırma ritüelleri yapılmaktadır. Ayrıca kişi kendisinden de ayrılmasını istediği sevgilisi için ayırma ritüeli yapabilir.

Eğer ki yazılarımızın sizler için yeterli olduğunu düşünmüyorsanız iletişim sayfamız aracılığı ile bizler ile iletişim sağlayıp Medyum Mikail hocamıza kafanızda oluşan soruları iletebilir ve son derece tatmin edici yanıtlar alabilirsiniz. Ayırma ritüeli nasıl yapılır? Sorusunun sorulacağı nadir doğru insanlardan birisidir Medyum Mikail Hanım. Çünkü işinde çok bilgili ve tecrübeli bir kişidir. Defalarca ayırma ritüeli nasıl yapılır? Sorusu ile muhatap olmuş ve ziyaretçilerine hep tatmin edici yanıtlar sunmuştur.

Sevgiliyi Kendinden Ayırma Ritüeli

Sevgiliyi kendinden ayırma ritüeli ile insanlar ayrılmak istedikleri ama kendileri dile getiremedikleri sevgililerini kendilerinden ayırmaya çalışırlar. Ayırma ritüelleri içerisinde en hayırlı ritüel bu sayılabilir. Çünkü diğer ritüellerin temelinde kıskanma ve haset vardır.

( 0 ) Yorumlar


Yorum Yap