7/24 Fal
Bağlama Ritüeli

Bağlama Ritüeli

Bağlama ritüeli özellikle Asya ülkelerinde çok sık tercih edilen bir yöntemdir. Bazı kaynaklarda büyü ve ritüellerin benzer kavramlar olduğu ifade edilir. Medyum Mikail Hoca, bu konu başlığında uzun zamandır çalışmalar yapıyor.

Eski medeniyetlere dayanan bu araştırmaların bir sonuca varması gerektiği bilinmektedir. Büyü ve ritüel gibi noktalarda, farklı kullanım şekilleri ve yöntemleri vardır. Bağlama ritüelleri, eşini kendine bağlamak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntemler daha öncesinde denenmiş, tekrarlanmış ve sonuç olarak işe yaramıştır. Bu sayede günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.

En çok tercih edilen bağlama ritüelleri arasında ip ile yapılan büyüler ve benzeri işlemler gelir. Büyüler havas ilmine sahip olan medyum hocalar tarafından yapılması halinde tutma şanslarının da yüksek olduğu bilinmektedir. Bağlama büyüsünde ana amaç, sevdiğimiz aşk olduğumuz kişinin bize bağlı olmasıdır. Bu sayede tam anlamı ile verim almanın söz konusu olacağını ifade etmek gerekir.

  • Bağlama ritüelleri sadece eşler arasında değil, sevgililer arasında da çok etkili olmaktadır.
  • Ritüellerin sık sık tekrarlanması sonuç alınması noktasında daha etkili olur.
  • Büyü ve benzeri uygulamalar için mutlaka gerçek bir medyum hoca ile görüşme yamanız gerekir.
  • Ritüellerin etkisi, büyülere oranla daha hızlı olur. Ama daha önce de ifade ettiğimiz gibi gerçek bir medyum hocadan yardım almak şarttır.

Bağlama Ritüeli Nasıl Bozulur?

Bağlama ritüeli nasıl bozulur sorusu da medyum hocaların ilgi alanına girer. Günümüzde, ritüeller, seven kişiler tarafından çok sık denenmektedir. Bağlama ritüelleri, özellikle aşık olduğu kişi ile tekrar birlikte güzel bir yuva kurmak isteyen kişilerin tercih alanı içine girer.

Fakat bunların bozulması ile alakalı da merak edilen önemli konular vardır. İlk olarak, bu noktada yardım almak isteyen kişinin gerçek bir medyum hoca ile iletişim halinde olması gerekiyor. Ancak bu sayede tam anlamı ile verim almanın söz konusu olacağını söyleyebiliriz.

Eşler arasında meydana gelen tartışmalar, insan hayatında önemli sorunlara neden olabilir. Özellikle bağlama ritüeli, eşini seven kişinin onu eve bağlaması ve bir daha gözünün dışarı bakmaması için uygulanır.

Bağlama Ritüeli Kağıt

Bağlama ritüeli kağıt ile yapılan bir işlemdir. Bu işlemde kağıt üzerine, kendinize bağlamak istediğiniz kişinin adını, annesinin ve babasının adını yazmanız gerekir. Medyum Mikail Hoca tarafından yapılan bu ritüel sayesinde, mutlu ve huzurlu bir gelecek tasarlamak çok basit hale gelir.

( 0 ) Yorumlar


Yorum Yap