7/24 Fal
Mesaj Attırma Ritüeli

Mesaj Attırma Ritüeli

Mesaj Attırma Ritüeli Malzemesiz

Mesaj attırma ritüeli malzemesiz olarak yapılabilir mi evet yapılabilir ancak malzeme ile yapılan ritüelleri de mevcuttur. Hangi ritüeli tercih etmeniz gerektiğini medyum hocalarımıza danışarak belirleyebilirsiniz. Mesaj attırma ritüelinde dikkat etmeniz gereken noktaları şu şekilde sıralamamız mümkün olabilir;

  • Mesaj attırma ritüelinde kesinlikle tek başınıza olmalısınız,
  • Mesaj attırmak istediğiniz kişinin yüzünü gözünüzün önüne getirmelisiniz hayali olarak,
  • Ellerinizi birbirine sürerek avuçlarınızın içine bir balon aldığınızı düşünün ve o balona mesaj attırmak istediğiniz kişinin ismini fısıldayın,
  • Gözünüzden mesaj attırmak istediğiniz kişinin 3. Gözüne mor ışık gönderin. Gönderdiğiniz mor ışığa mesaj almak istediğiniz dileği belirtin.
  • Bu mor ışık aracılığı ile isteğinizi mesaj attırmak istediğiniz kişiye ulaştırmış olacaksınız.

İşte bu noktalara dikkat ederek mesaj attırma ritüeli malzemesiz olarak gerçekleştirilebilir. Tabi ki bu konularda medyum hocalarımıza fikir danışmanız çok daha doğru olacaktır. Çünkü gerçek medyum hocalarımız sizlerin iyiliği için mücadele etmekte ve dünyanın mutlu insanlar ile dolmasına yardımcı olmak istemektedirler. Belirttiğimiz gibi mesaj attırma ritüeli malzemesiz olarak gerçekleştirilebilir.

Hepimizin aslında mesaj beklediği kişiler vardır. Bu bekleme süreçleri bazı insanlar da çok sıkıntılı geçebilmektedir. Tüm hayatını mesaj bekleyerek geçiren insanlar oluşabilmekte. Aslında bu konuda aşk büyüsü çok daha etkili bir yöntemdir.

Bu da kişinin mutsuz olmasına ve iş hayatına bile olumsuz etki edebilmekte. İşte bu durumların önüne geçmek için mesaj atma ritüellerini doğru şekilde uygulayarak toplum sağlığını da korumak mümkündür. Medyumlar bu konularda sizlere son derece yardımcı olabilirler.

( 0 ) Yorumlar


Yorum Yap