7/24 Fal
Rüyada Ağlamak

Rüyada Ağlamak

Ağlamak,insani bir olgudur.Yaşamda üzücü olaylar karşısında ağlamak,herkesin yaşadığı bir durumdur.Kimi zaman da insanlar sevinç gözyaşları döker. Rüyalarda ağlamak ise,bu iki durumdan hareketle hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanır.Rüyayı net olarak yorumlamak için bazı detayların hatırlanması önemlidir.

Rüyada Ağlamak Nedir?

 Rüyada görülen ağlama eylemi genel olarak arınmaya, sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ağladığını görmesi, sevinçli bir haber alacağına işaret eder. Bu rüya helal kazanca, borçlardan kurtulmaya delalettir. Kişiyi o güne kadar üzen bazı olayların artık son bulduğu anlaşılmalıdır.

 Rüyada ağlamak, psikolojik yorum olarak kişinin bilinçaltındaki bazı sıkıntıları göstermektedir. Bu rüya, kişiyi günlük yaşamda yoran sıkıntıların bir birikimidir. Kişi rüyasında ağlayarak, bu baskıdan kurtulamaya çalışmaktadır.

 Rüyada Ağlama Görmek Ne Anlama Gelir?

 Rüyada ağlama eyleminin gerçekleşmesi, gelecek günlerdeki mutluluğu temsil eder. Kişinin çektiği sıkıntılar sonunda refaha ereceği anlaşılır. Bu rüya İslami yorum olarak da hayırlı şekilde açıklanır. Bir kişi rüyasında günahları için ağlamışsa, rüya onun günahlarının affedildiğini temsil eder. Bu rüya hatalardan dönmeye, yapılan yanlışları telafi etmeye işaret eder. Kişinin o zamana kadar olan yaşamında sürekli tekrarladığı hatalarından ders çıkaracağını gösterir.

 Rüyada ağlamak sırasında dökülen gözyaşları, elde edilecek helal rızkı temsil eder. Bu kimse kendi çabaları sonucunda helal bir kazanca kavuşur. Bu kazanç kendisi ve ailesini rahata erdirir.

 Rüyada Ağlamak Neye İşarettir?

 Bir kimsenin rüyasında ağladığını görmesi, farklı yorumlarla açıklanmaktadır. Kimi rüya yorumcuları bu rüyayı dikkatli olunması gereken bir dönem olarak açıklar. Bu rüyanın sahibi, hata yapmaktan çekinmelidir. Özellikle çevresinde kendisine dost görünen kimselere karşı temkinli olmalıdır. Bu rüya, yakınlardan gelecek kötülüklere işaret edebilir. Rüya sahibinin kendisine yakın kimselerle ortaklık kurmaktan çekinmesi tavsiye edilir. Yeni iş fikirleri varsa, bunların bir süre ertelenmesi, rüya yorumcularının önerisidir.

 Rüyada sebepsiz yere ağlamak, gelecek iyi haberlere delalet edilir. Rüya sahibi tez vakitte kendisini huzura erdirecek haberler alır. Sıkıntılı bir dönemde ise, bu dönem son bulur. Eğer rüyadaki ağlama eyleminin bir sebebi varsa, rüya bu sebebe göre yorumlanır. Rüyada ölen birisi için ağlanıyorsa bu, uzun ömre işarettir. Hastalık için ağlanıyorsa rüya, sağlığa yorumlanır.

( 0 ) Yorumlar


Yorum Yap