7/24 Fal
Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek, bir çok farklı şekilde yorumlanma ihtimali olan rüyalar arasındadır. Ancak bu rüya kişiye özel olarak yorumlandığında daha anlaşılabilir bir hal aldığı görülecektir. Medyum Mikail Hoca, rüyaların her insan için farklı mesajlar barındırabileceğini belirtmiştir. Özellikle de içinde ateş ve yangın olan rüyalar çok iyi yorumlanmalıdır. Çünkü iyi rüya yorumu bir çok felaketin önüne geçmeye faydalı olabilir.

Bir kimse rüyada yangın görmek ile ilgili olarak güvendiği bir rüya tabircisi ile çalışabilir. Bir çok rüya tabiri kitabı meseleye genel manada yaklaştığından dolayı da insanlar tatmin olmamaktadır. Bu sebepten dolayı özellikle doğru rüya yorumu için rüya yorumcularını başvurulmaktadır. Rüyaların bize anlatabileceği çok şey vardır ve bu rüya bizler için şu manalara gelebilir.

  • Rüyada yangın bir takım felaketler olacağına ve bunların şiddetli olacağına işaret edebilir.
  • Rüyada ateş ve şiddetli yangınlar bir takım hastalıkların da habercisi olabilir.
  • Rüyanızda göreceğiniz yangınlar parada ve malda bir takım kayıplar olabileceği manasına da gelir.
  • Rüyasında yangın gören kimseler bunu fazla dillendirmemelidir.
  • Bu rüyalar ile ilgili alınabilecek önlemler için doğru şekilde rüya yorumu yapılması lazım gelir.

Rüyada Yangın Çıkarmak

Rüyada yangın çıkarmak, kişinin yaptığı ya da yapacağı bir takım hataların büyük sonuçları olacağına yorulur. Bu rüyayı görenler hayatlarında bir takım olumsuzluklar yaşamaya başlayabilirler. Ancak yine de telaşa kapılmaya lüzum yoktur. Medyum Mikail Hoca bu rüyalar hakkında tecrübeli bir yol göstericidir. İnsanların bu durumlarda ihtiyacı olan en nemli konu da yol gösterilmesidir.

Bazen de rüyada yangın çıkarmak hakkında olumlu görüşler bildirildiği de olmaktadır. Sıkıntıların defi ve hastalıkların gitmesine de yorumlanabilir. Ya da uzun süredir başınızdaki bir belanın yapacağınız bir fiil sonucunda ortadan kalkacağına da yorulabilir.

Bir insan böyle rüyalar ile muhatap olduğunda kesinlikle kafasına göre davranmamalıdır. Herkese anlatarak her önüne gelenden yorum istememelidir. Çünkü rüya yorumu ok gibidir. Yorumlandığında yaydan çıkmış olur. Bir rüya yorumcusu da rüyayı olabildiğince olumlu yorumlamalıdır. Sıkıntıları da olabildiğince hayra yorması lazımdır.

Rüyada Başkasının Evinin Yandığını Görmek

Rüyada başkasının evinin yandığını görmek, tanıdığınız birisinin başına bir takım sıkıntılar geleceğine delil olarak görülür. Bu rüyayı gören kişiler özellikle bu durumdaki kişilere karşı dualarını ve yardımlarını esirgemezlerse maddi manevi kazanacaklardır. Ancak bundan beri dururlarsa da bir çok güzellikten mahrum kalabilirler. İnsanların bu tür rüyalar görmeleri de özel bir durum değil bir nimet olarak kabul edilmelidir.

Akrabamız ya da bir tanıdığımız fark etmeksizin rüyada başkasının evinin yandığını görmek son derece acı bir tecrübe olabilir. Bazen de bu rüya yakınlarımıza gelecek bir sıkıntının ateşinin bize de değeceğini anlatır. Her durumda da dikkatli ve tedbirli davranılması lazım gelir.

( 0 ) Yorumlar


Yorum Yap